Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez akkor méh csípés? És ha...

Ez akkor méh csípés? És ha igen hogy szedjem ki? Kicsit félek.

Figyelt kérdés

Nem rég vettem észre.(ma)A bal lábamon van kb.pont a sarkamnál.

(1 cm-rel feljebb)kb2×2 cm-es.Olyan mint egy szúnyog csípés de picit nagyobb a közepe.És egy icipici pont szerűség van benne.Olyan mint egy icipici seb.Tegnap este(amikor lefeküdtem)éreztem ha a másik lábammal hozzá értem hogy fáj.De feltörte a cipő a lábam napközbe és azt hittem azért fáj.Picit félek mert ez az első méh csípésem az ez egyáltalán az.És ha az akkor hogy szedjem ki?

Előre is köszi.



2016. aug. 5. 11:01
 1/7 anonim válasza:
Méh csípés csak akkor lehet ha mezítláb mászkáltál fűben, vagy ha nagyon ügyes voltál papucsban. Tűvel piszkáld ki, utána fertőtlenítsd, de ha biztosra akarsz menni beugrasz a bőrgyógyászhoz.
2016. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Én se nagyon értem hogy csíphetett meg mert balerína cipőben meg zárt cipőbe voltam egésznap.
2016. aug. 5. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor valószinübb hogy valami más.

Ha nem javul akkor én is az orvost javaslom.

2016. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Várjunk.Vidéken volram és vonattal jöttem haza.A vonaton levettem egy picit a cipőm.(1 órára max.)Lehet hogy akkor csípett meg.Most csináltam kálciumot és azt iszom.Az segít?
2016. aug. 5. 11:43
 5/7 anonim válasza:

#Előző vagyok

Akkor lehet csípés ha fel van dagadva mint a csalánnál vagy szúnyognál, ha csak piros folt közepén valamivel akkor lehet hogy valami apró idegen anyag,(tüske) nekem az volt valamelyik nap, kiszedtem és egyből nem fájt. Ja és a fullánk azért elég nagy, nem tudnál csak úgy sétálgatni ha benned lenne.

2016. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
(Nem előző hanem első, azóta már írt más is :D) Állítólag segít, ha valóban csípés. De ha tényleg van benne valami akkor gyorsan szedd ki és tegyél rá valamit, fertőtlenítőt vagy ecetet.
2016. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olyan mint egy csípés.De akkor nem fullánk mert simán tudok menni csak néha fáj.(Nem amikor megyek hanem akár mikor ha ülök akkor is lehet)
2016. aug. 5. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!