Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csikar a hasam ebéd után?

Miért csikar a hasam ebéd után?

Figyelt kérdés

2 hete dolgozom. Szeretem a munkám, általában 11 órázom. Nem mondanám hogy végig stresszelem, mert nem.

Benn egyszer szoktam ebédelni valami péksütit meg müzliszeletet uzsonnára, de a folyadékot próbálom rendesen bevinni.

3 napja kezdett furcsa lenni a hasam. Vacsi után fájt, égett. Aztán tegnap Burger Kingben ettem egy salátát kicsi krumplival. Jól esett aztán egy negyed óra múlva éreztem, hogy csikar a hasam. Egyszer voltam wc-n utána minden oké volt. Este bundás kenyeret vacsiztam és semmi bajom nem volt.

Ma ebéd után viszont megint csikart.

Ez nem klasszikus hasmenés mert akkor többször kéne mennem egy nap.

Akkor ez most mi? Stressz miatt van? Vagy mi bajom? Vagy lehet hogy konkrét kaja okozza? (hús volt mindkét esetben a menü)


2016. aug. 7. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ki tudja miért volt hamenésed, de ez az étrend borzalom. Szinte csak szénhidrát, ásványi anyag és vitaminmentes.
2016. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebédre tán meleg kaját kéne enni, nem kakaós csigát, meg fánkot.
2016. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De pont a rendes kajától leszek rosszul. Ezért nem értem a dolgot.
2016. aug. 7. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!