Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hidegek a végtagjaim,...

Ha hidegek a végtagjaim, gyakran fáj (enyhén csak) a szívem körényéke és olykor kissé bizsereg valamely végtagom az nagy baj? 17/L

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.

Általában elég hidegek a kezeim, de a lábaim inkább. Amolyan mindennapos dolog. Meg van, hogy gyakran, akár naponta, habár van mikor kimarad úgymond, hogy kissé fáj a szívemnél. Vagyis nem fáj mert nem elviselhetetlen, csupán azért észreveszi ugye az ember még ha enyhe is. De van, hogy tán nem is épp a szívemnél, hanem kicsit balrább érzem.

Néha pedig egyik végtagomon egy rész zsibbad. De az sem úgy azért, hogy nem tudok mondjuk megfogni valamit csak úgy "bizsereg".

Csupán kíváncsi vagyok, hogy nem e baj mindez.

Köszönöm a válaszokat.



2016. aug. 8. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, majd ő megmondja. Szerintem ezek jelezhetnek problémát, de hogy mekkorát, azt orvos tudja megmondani.
2016. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!