Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem merek idegen helyen...

Nem merek idegen helyen székletezni. Hogyan tartsam vissza? Miért zsibbad a lábam is ha nagyon kell? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.!

mindig is volt ez a frusztrációs problémám hogy csak akkor tudok nyugodtan székletelni ha más nem hallja. Megyek ki 2 hétre távoli rokonokhoz és ugye idegen család meg minden..tökre félek hogy vékonyak az ajtók, mert mindig frusztrál az hogy közben fingok is és az hangos és tök gáz ha meghallja valaki, és ezért el sem merek menni wc-re. De az a baj, hogy kb 1 hónapa volt egy hasmenéses betegségem, egy hétig tartott. Azóta kb csak hasmenésem van, sok bélgázzal. Ez akármikor rám jöhet. Mi lesz ha vagyunk valami kinti programon és nekem azonnal el kell rohannom wc-re mert nem tudom vissza tartani? Azonnal el kell mennem wc-re mikor elsőre megérzem, hogy kell mert elkezd zsibbadni a lábam, nagyon görcsölni a hasam. Nagyon félek az utazástól mert nagyon kellemetlen lenne, nyilvános helyen ahol sok ember ki be mászkál nagyon nem merek ott. Szerintetek mit csináljak? Hogy tartsam vissza? Miért zsibbad a lábam is? Hogy tompítsam a "zajokat"?

18L



#székletelés #bélgáz? vendégség
2016. aug. 10. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Az a helyzet, hogy kb. 2 lehetőséget látok: nem foglalkozol másokkal, ami kell, azt kell, ez természetes dolog. A másik, hogy nem utazol el.

Hasmenést vagy akár normál székelést visszatartani nagyon nem tűnik egészségesnek... Én nem is tudok ilyet csinálni, ha már ott ülök a wc-n, jön szép természetesen és erőfeszítés nélkül, de ezzel nincs baj. Hozzátartozik a működésünkhöz, mindenki ilyen, mi ezzel a baj? OK, a fóbiásoknál sem logikus a félelem, de nem tudnak mit tenni ők sem. Eh... Részvétem.

2016. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Ha menni kell, menni is fogsz. Én is gyűlölök idegen vécét használni, viszont lassan egy éve idegenek közt kell élnem közös szálláson, közös vécével, ami ráadásul még undorítóan is néz ki, mert rajtam kívül senki nem takarítja ki maga után. Hányingerrel és gyomorideggel ugyan, de eljárok vécére. Te is el fogsz. Remélhetőleg a rokonaidnál még igényesen is fog kinézni a mellékhelyiség, úgyhogy legalább olyan problémád nem lesz, mint nekem.
2016. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!