Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a köldök pirszing begyullad...

Ha a köldök pirszing begyulladt akkor is alkohllal kezeljem vagy mással?

Figyelt kérdés
leginkább azok válaszát várom akinek tapasztalata volt vele
2016. aug. 10. 16:30
 1/8 anonim válasza:
Nekem a fülem volt lyukasztva és az amikor begyulladt alkohollal kezeltem és már sokkal jobb.Pedig amúgy azt hittem nem fog használni.
2016. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és egész végig alkohollal kezelted?
2016. aug. 10. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Begyulladt és.... piros? folyik belőle a genny? kékes? büdös? sárga trutyi folyik belőle? be van dagadva?


Egy darabig elég az otthoni fertőtlenítés, de van az a gyulladási szint, ami miatt irány az orvos.


Hol csináltattad? Biztosan steril volt minden?

2016. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

#1 vagyok

Nem.Eleinte nem is kezeltem semmivel csak megmostam vízzel és kész.Utána alkohollal mikor láttam hogy piros meg gennyes kicsit.

2016. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rakass a füledbe is.
2016. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

második válaszolónak

csak piros és kicsit bedagadt

az összes ismerősöm ott csináltatta és ezért mentem oda én is és biztosan le volt fertőtlenítve minden mert elöttem csinált mindent

2016. aug. 10. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ok, az jó hír. Még a fülbelövés után is naponta le kell fertőtleníteni és meg kell mozgatni a cuccot, ezt mindenképpen csináld meg. Az alkohol (tiszta alkohol, nem valami likőr) tökéletes erre a célra.
2016. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Betadine vízben feloldva. (gyógyszertárban kapható fertőtlenítőszer)
2016. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!