Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Köldök piercing begyulladt...

Köldök piercing begyulladt mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Január végén szúrták a köldök piercingemet. Nehezen gyógyult néha vissza vissza pirosodott a felső lyuk körül ( valószínűleg a konditeremnek köszönhetően) betartottam a kezelést még kamilláztam is nem áztattam csak zuhanyoztam betartottam hogy 2 hétig tilos a szauna és szolárium de ennek ellenére mégis begyulladt most (lehet megsértette valami) de most nagyon és fáj is meg váladékozik és piros meg van dagadva. Vettem rá Tetran kenőcsöt. Kérdés az lenne hogy a Tetran kenőcs + kamillázás megoldja e? Már az alsó lyuk is begyulladt? Mozgatni szabad e ? Mikor kell kivenni? Nem szeretném véglegesen kivenni :( Válaszokat előre is köszönöm!

2016. ápr. 4. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha biztosra akarsz menni vegyel gyogyszertarban tiszta alkoholt 1 dl kb 300ft, nem nagy koltseg es napi ketszer kenegesd vele vattapamacs segitsegevel.Egy ket hetre erdemes lenne kivenni is , csak a gyogyulas kedveert.Ha nem gyogyul szerintem menj dokihoz, de ez szerintem segiteni fog:)
2016. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha kiveszem nem fog befforni?
2016. ápr. 4. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Két hét alatt lehetetlen, ahhoz hónapok kellenek, sőt talán fél év is
2016. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én anno kivettem 2 órára és már mikor raktam vissza kis hártya volt rajta, minden piercinges elmondja hogy gyógyulás alatt tilos kivenni. Az alkohol tisztít viszont úgy fogja csípni hogy összevizeled magad. Octenisept sprayt szokták ajánlani tisztításra és amcsiktól hallottam a tengeri sós borogatást, egy felespohárba tesze langyos vizet és annyi tengeri sőt hogy olyan könny sós legyen, ráfogod a pc-re és pár percig rajta hagyod.
2016. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én sós oldattal és Betadin kenőccsel ápoltam, 2-3 hét, de meggyógyúlt.
2017. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!