Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kifakadt vízhólyaggal lehet...

Kifakadt vízhólyaggal lehet vízbe menni? (uszoda) Vagy ezzel hátráltatom a gyógyulást?

Figyelt kérdés
Műtéti sebek után tudom, hogy sokáig nem érheti víz azt a részt,ez nem nagy seb, de mégis az. Hány nap alatt jön helyre? Zuhanyozni lehet vele? A másik lábamon is van, de azon nem lyukadt ki, az nem is érzékeny.Mivel segíthetem a gyógyulást? Betadinnal fertőtlenítettem, más nincs itthon.A patikában talán vennem kellene Curiosa gélt vagy Bepanthen Plust. Elég drágák (főleg a Curiosa), de hétfőn Balatonra mennék,ott már szeretnék fürödni, ha jó idő lesz.Kinek mi vált be vízhólyagra?

2016. aug. 11. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fürödhetsz vele...de mitől van rendszeresen vízhólyagod?
2016. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs rendszeresen, az idejét sem tudom, mikor volt utoljára. Most viszont vettem egy vászoncipőt, s első alkalommal nem zoknival viseltem. Mindkét lábam feltörte hátul a boka fölött, nagyon fájt. Pedig nem sokat sétáltam benne, max. egy órát...
2016. aug. 11. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy fürödhetsz vele
2016. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!