Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet kibírni alvás...

Meddig lehet kibírni alvás nélkül, úgy hogy az emebr nem alszik egy fél percet se?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 01:08
 1/5 anonim válasza:
hát, nálam 3 nap volt és utána 16 órát aludtam...de ez függő is lehet mert haverom csak 2 napig bírta
2016. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gnoomage ***** válasza:
Eddigi rekord 10-11 volt, asszem a szervezet extrém esetben 8 napig bírja.
2016. aug. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon emberfüggő. Nekem nagyon ifjúkoromat kivéve 24 óra sem megy, egyszerűen bealszom (de ha valami megakadályoz, akkor is lassú zombi módra térek, használhatóságom nullára csökken). Extrém rossz vagyok ebben, sosem találkoztam még senkivel, aki egyetlen éjszakát nem tud kihagyni.

Ha alvásmegvonásos kínzás áldozata lennék, nyilván bírnám pár napig, utána belehalnék.

2016. aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Par eve lattam valami musort, ahol 2 hegyteton rekedt no asszem 109 oraig volt ebren folyamatosan. Szerintem kb.ez lehet a maximum, egyebkent hosszu tavon az alvasmegvonasnak ugy tudom, kb olyan hatasa van, mint a drognak, hallucinalni fogsz stb.

Nekem amugy nagyjabol 30 ora volt a rekord, de kegyetlenul kivoltam mar a vegere es barhol el tudtam volna aludni. Az erdekes az, hogy mikor vegre agyba kerultem, akkor viszont 2 oraig nem ment. Vegul sikerult, de 14 ora utan meg mindig olyan voltam, mint a mosott sz.r. Anyam 60 orat volt talpon egyszer, azt mondta, a vegere mar nagyon szedult es nem latott tisztan, mindenre erosen ra kellett fokuszalnia, mert homalyos volt.

2016. aug. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 60 órája fentvagyok... Szar érzés, amúgy eddigi rekord 264 óra 11 nap
2016. okt. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!