Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz kibírni alvás...

Nagyon nehéz kibírni alvás nélkül 22 órát?

Figyelt kérdés
A vége felé már gyengülnek a reflexek, van valamilyen rossz káros hatása?
2013. okt. 8. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyám régen vendéglátós volt, egy huzamba dolgozott 26 órát. többször is. Kibírta, nem lett baja, de nyilván egyénileg ez változó és biztosan nem egészséges. Jó nagy alvás utána, előtte vitamin!
2013. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1x 22 órát simán ki lehet bírni. Én egy ideig dolgoztam úgy, hogy minden 3. napon kellett mennem 24 órázni. Na azt hosszútávon én nem bírtam. De egyszer szerintem féllábon is :-)
2013. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem nehéz! Főleg, ha csak egyszer kell, és előtte és utána is aludhatsz. És főleg, ha fiatal vagy. Nekem 48 óra a rekordom :)

Mire gondolsz a reflexeknél konkrétan? Olyan nem csinálnék azért kialvatlanul, ami nagy felelősséggel jár, pl. vezetés, munkagépkezelés, stb.

2013. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok, eddig normálisan aludtam, de szerintem simán kibírnám. Viszont 20 óra ébrenlét után az utolsó 2 órát végigvezetném, az sem lenne bajos?
2013. okt. 8. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

De az elég veszélyes! Nem csak magad miatt, de másokat se veszélyeztess!

Miről lenne szó? Hosszú út? Ha valakit váltasz, akkor addig aludhatsz, amíg ő vezet.

2013. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és főleg 17 évesen, korodból adódóan nem lehet nagyon tapasztalt, nagy rutinnal rendelkező vezető.
2013. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vezetés óra. Oktatóval mellettem.
2013. okt. 8. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem ezt írtad ki rögtön? :)

Nem lesz baj, csak valószínűleg kidobod 2 óra árát, mert nem hiszem, hogy tudsz majd rendesen koncentrálni. Tedd át ezt a két órát máskorra és meg van oldva.

2013. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!