Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha a víz benne...

Nagy baj, ha a víz benne marad a fülben?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltam, és a vízből begyulladt a fülem. Éjszaka jöttünk haza, addigra már nagyon fájt. Fülészet ma nincs, háziorvosi ügyeleten voltam. Szabad szemmel belenéztek, megnyomkodták, megnézték a torkom. A diagnózis felső légúti fertőzés, Augmentint és Cetirizint írtak fel. Ha hétfőig nem érzek javulást, akkor háziorvos, majd fül-orr-gégészet. A problémám csak annyi, hogy tompán hallok, feszül az arcom egész jobb fele, olyan érzés, mintha tele lenne vízzel, nagy benne a nyomás. Éles fájdalom nincs, de azért elég kellemetlen. Ha belenyúlok, nedves az ujjam. Nem tudom, hogy ez most tényleg víz, vagy esetleg a gyulladás miatt van ez az érzés, és nem is víztől, hanem valami gyulladás miatti folyadéktól nedves az ujjam. Mindenféle neten olvasott technikával próbáltam kiszedni belőle, de nem jártam sikerrel. Mire lehet számítani, ha esetleg víz, és benne marad? A gyógyszer hatására kijön, vagy mindenképp el kell mennem kimosatni? Köszönöm szépen!
2016. aug. 13. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kell mosatni. Ez nem jatek. Kiszakadhat a dobhartyad, vagy meg is suketulhetsz.
2016. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha hétfőn megyek, az nem késő?
2016. aug. 13. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Tengervíz utàn mi fülgyertyáztunk plusz füllcsepp és helyre jött másnapra, pedig 4napos fájdalom után voltunk. Devez nem uárja ki a dokit, csak meglehet pròbálni
2016. aug. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!