Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fülem. Ma délután...

Fáj a fülem. Ma délután kezdte, nagyon erősen fáj. Olyan mintha tépnék belülről. Segítség?

Figyelt kérdés
Próbáltam fülgyertyát,kövirózsa cseppet is. Gyerekkorom óta úszók...(3éves korom óta) Sokszor volt gondom a fülemmel, de ennyire még sosem fájt! Kérlek írjátok tippeket ;) :(
2016. aug. 13. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
orvos
2016. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van! Orvos! Valószínűleg a víz nem tesz jót neki, ugyanis minden fül-orr-gégész mondja, hogy a fülbe nem szabad, hogy víz menjen. Na most nyilván, ha úszol, ez kivitelezhetetlen, de így viszont számítanod kell, hogy a füleddel, ahogy Te is írtad, sokszor lesz gond. Hidd el indulj el az ügyeletre!
2016. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat!!! Csak annyi a gond hogy 12/L vagyok és eléggé messze van az orvos...
2016. aug. 13. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szüleid? Azért még messze a hétfő egy fülfájás a hétvégén nem kispályás dolog!
2016. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikum kell rá. Ügyeletre menjetek el.
2016. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! Tegnap este elmentünk egy ügyeleti gyógyszertárba,és vettem egy Otipax fülcseppet. Ma reggelre szinte teljesem meggyógyult! :) További szép napot!!!
2016. aug. 14. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!