Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöm a 16. hetet. A...

Ma töltöm a 16. hetet. A babám volt az? Tegnap délután egy picit a hasam jobb oldalán egy ponton fura nyomást éreztem belülről kb 50Ft-os nagyságban. Pár másodpercig éreztem, mintha nyomkodna valami belülről kifelé. Ez Ő volt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Hát kedves anyuka, nagy valószínűséggel :))

Nem éreztél olyant is pl, hogy a hasadban "bugyborékol" valami? Mert nekem az is jel volt már....:)


35 hetes kismami

2009. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm, de jó lenne! Múlt héten éreztem azt mintha kopogtatnának belülről, vagy hogy ott lent "korog" a hasam, de a beleim mozgásának tudtam be, bár úgy még soha nem éreztem. Akkor ezek a fura bélmozgásokat is lehet hogy Ő csinálja?
2009. ápr. 22. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen , szerintem az már ő, 99%!!:)) Nekem is ezt csinálta. Apró "bélmozgásaim" voltak akkor is, ha előtte nem ettem vagy ittam semmit , és nem is voltam éhes. Hát aztán rájöttem , hogy ez nem "bélmozgás" :))

Na, aztán mostmár egyre erősebb lesz, 1-2 hét és teljes különbséget tudsz majd tenni, hogy melyik a gyomrod és melyik a babád!

Szép időszak elé nézel !:)))))

2009. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!!! Már nagyon várom! :):)

Sok-sok boldogságot kívánok Neked is!!! :):):)

2009. ápr. 22. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, en a tegnap ereztem ilyent es 16+4 hetes terhes vagyok, gondolkoztam hogy fogalmazzam meg amit ereztem, mert nekem se olyan erzes volt mintha vibralna,pillango vagy bugyborek lenne, en is a jobb felemen ereztem a koldokomtol kb 4 ujjnyival tavolabb es picit lentebb. Olyan erzes volt, mintha valaki az ujjaval kinyomta volna a hasam egy rovid ideig ugy maradt es aztan mintha vegig simitott volna belurol es tobbszor erezetem egymas utan. Remelem a pocaklakonkat ereztuk es ezutan egyre gyakrabban fogjuk erezeni,

boldog babavarast.

2009. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!