Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segitsen nekeeeem nem...

Valaki segitsen nekeeeem nem birom tovabb, holnap megyek is orvoshoz a tobbi lent?

Figyelt kérdés
Nagyon durvan konnyen felizgulok es amikor baratnomel vagyok fel van duzzadva a herem, mindketto neha de inkabb a jobb es nem ertem hogy miert alig birok menni olyan mintha belenne gyulladva mintha visszeres lenne es amikor nem vagyok ele semmi baj estere nem lesz belole semmi... megmondja az orvos de engem most erdekel meg hat o se tudhat mindent itt azer par ember csak tudja hogy mi lehet ez 4 honapja mutottek lagyekservel azelott nem volt ilyen csak gondoltam ezt is leirom 😑😑
2016. aug. 14. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasznos lenne,ha megtanulnád használni az írásjeleket. Szerinted mi itt mi az Istent fogunk mondani látatlanban a Te gyulladt herédre? Tényleg ennyi eszed van felnőtt létedre?
2016. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leszarom mit irok es hogyan ember meghalok annyira faj amugy meg vannak nalam hulyebbek is es ennel ertelmetlenebb kerdesek is jovalta 🤔 egesz nap ezen agyalok es hidd el siman lehet olyan akinek volt mar ilyen es tud esetleg segiteni te is hasznalhatnad azt a kicsi kis eszed mielott engem farasztasz kinok kinja kozt koszonom a megertesed jo ejszakat!
2016. aug. 15. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menni nem kell félned jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem

A vesszőket tedd ki te, csak jó helyre, különben pont ellentétes lesz az értelme.

2016. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze helyesen kene irnom csak nincs eröm semmihez azt a kettöt se tudom hogy miért biggyesztettem oda :( nem szándékoztam csak jött mivel gyorsan irok lehet könnyebb lenne nektek és tényleg ezer bocs de azér mégse önéletrajzot irok plusz angol billentyuzetem is van de nem is huzom tovább.. :D ma már kicsit jobban vagyok egyébként :)
2016. aug. 16. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!