Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz alvás. Mit tegyek?

Rossz alvás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen alszok.. Nehéz leírni, de olyan mint amikor éppen el akarsz aludni és becsukod a szemed, de még ébren vagy. Csak nekem ez egész este így szokott lenni.. Szóval olyan mintha alvás közben is ébren lennék, hallom a körülöttem lévő zajokat /ha vannak/ és forgolódok.. ha nincs zaj akkor csak szimplán forgolódok.

Volt már/van valakinek hasonló panasza? Tapasztalat? Okai? Megszüntetése?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 15. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Napközben nem alszol? Reggel meddig alszol? Ha túl kipihent vagy, akkor is lehet ilyen felületes alvás. Valeriána relaxot szoktam bevenni, és jó erős citromfű teát is iszom mellé, ez segít.
2016. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Napközben nem alszok. Az attól függ.. Van olyan, hogy hajnalban felkelek és nem alszok vissza 2 órán keresztül. Akkor képes vagyok 11ig is aludni. Viszont álltalában 9-10ig alszok ilyenkor nyáron. Citromfű teát már próbáltam, de nekem nem vált be. Az sem lehet, hogy mostanában nem vagyok fáradt, mert most dolgoztam és olyankor 4:40kor keltem. Amúgy 16 vagyok azt elfelejtettem odaírni!

Köszönöm a válaszodat! :)

2016. aug. 16. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!