Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire tűnik el az aranyér és...

Mire tűnik el az aranyér és mivel tudom gyógyítani?

Figyelt kérdés

Felfázásra hajlamos vagyok, nagyon figyelek mindig mindenre de sajnos nagyon sokszor megtörténik, kb 1 éve mikor először felfáztam vettem észre hogy van aranyerem, nem viszketett, nem fájt, néha vérzett nagy wc közbe, de ennyi..

most vasárnap óta rosszabbodott a helyzet, észrevettem hogy nagyobb lett a nap 24 órájába majdnem viszket, ismerősöktől kaptam Sperti krémet ezzel kenem napi 3x ha nem többször mert annyira viszket :/ nagy wc közbe is nagyon fáj, de most nem véres.

Használjam tovább ezt a krémet, esetleg másnak mi vált be ?

Meddig tart a kezelése ? Mert olyan mintha napról napra rosszabb lenne, lassan már ott tartok hogy idegekkel ezt nem bírom


21/L


2016. aug. 17. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fáj, akkor jobb ha elmész sebészetre és ott receptre felírnak jobb aranyér kenőcsöt, illetve megnézik, hogy kell-e valamit csinálni vele.

Nekem amúgy egyedül a Proktis-M aranyér kenőcs vált be, elég drága, de pár napon belül megszünteti a fájdalmat.

2016. aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Hemopropin vált be és a laza széklet, mozgás, életmódváltás, rost. Férjemnek a Reparon vált be. Ezeket próbáld meg, nekünk a Sperti nem segített. Ha teheted feküdj le nekem más miatt 1 hétig feküdnöm kellett na akkor teljesen elmúlt több mint 1 évre el is felejtettem, most ülőmunkám van és nem tehetem sajnos. Nekem általában pár napig nagyon rossz ha kijön, utána 2-3 hét mire érezhetően jobb.
2016. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!