Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap bevettem 5db concor...

Tegnap bevettem 5db concor gyogyszert. Es estere rá par oraval nagyon szedultem ea menni alig tudtam. A labamat is nehez volt emelni. Ma meg ugyanez, szedulok es nehezen megyek, kelek fel. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

#Gyogyszer tuladagolas
2016. aug. 17. 12:30
 1/7 anonim válasza:

Ugy latszik nem jo neked az a gyogyszer. Vagy talan tul sokat vettel be. De viszont az se

jo ha hirtelen abbahagyod. Mindenkeppen beszelned kell orvossal aki felirta, minel gyorsabban.

2016. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szedem.. Nem nekem volt felirva.. Hanem az igazsag az hogy veletlen azt vettem be. A fajdalom csillapito es a gorcsoldo helyett.. Es azota rosszul vagyok tegnap este ota.. De annak lassan kimegy a hatasa nem? Nem lehet komolyabb bajom mar,vagy de?
2016. aug. 17. 12:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Mar csak homalyos latas es szedules es egyensulyzavar a tunetem.
2016. aug. 17. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Kétszer is véletlenül rosszat vettél be? Az első után nem tűnt fel, hogy valami nem oké?

Egyébként valószínűleg nem lesz bajod. Bár ha nagyon rosszul vagy, inkább hívd az ügyeletet, de ennyitől maradandó bajod nem lesz.

2016. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 db?
2021. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
R.I.P agyhalott
2021. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mizu?
2021. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!