Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fingok mostanban ilyen...

Miért fingok mostanban ilyen budoset?

Figyelt kérdés
Egy hete nagyon budoset fingok, és elég gyakran is,nem ettem semmi olyat, mitől lehet ez? Értelmes válaszokat, ez nem vicc

2016. aug. 17. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán valami vírust bekaptál..Majd elmúlik
2016. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami olyat eszel amitől gáz a gázod .
2016. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak ettél vagy eszel valamit, máskülönben nem is finganál .
2016. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Növény, hüvelyesek, bab.. Karfiol, brokkoli, vagy, ha osszevissza eszel akkor még fosi is lehet belőle, lehet ez az előszele...én fél évig nem ettem húst, mert egyszerűen nem kívántam, és rettenetes gázokat termeltem, a hasam is fúvódott a világba :) de lehet valami bakit benyeltél.
2016. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vega vagyok,nem eszem semmilyen húst,de csak most jött ki,pedig 10 éve nem eszem husfeleket
2016. aug. 18. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Megjavult a szaglásod.
2016. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Neked meg elromlott a humorod... Ha volt egyáltalán :S
2016. aug. 18. 23:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha eszel tejterméket, kizárólag kefìrre gondolok, akkor egy kúrát megér, napi 0,5l este meginni, helyre teszi a bélflórát, persze élőflórást. Nekem, hasmenésem, hányingerem volt, és most minden ok.

Arra gondolok, h talán mâshol vettétek az élelmiszert, vagy vmi permetszer is okozhatja, zöldséges voltam, ha nem saját termesztésű növényt eszel, ugyanúgy kiteszed magad a sok műtrágyának, vegyszernek, mintha húst ennél, lâttam olyan csodákat el sem hinnéd..

2016. aug. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oligoszacharidok komoly gázképződést okoznak, a felelős a Szója.
2016. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A fing szagát a szarmolekulák adják természetesen. Minden fingással sok szarmolekula távozik a szervezetedből, és az emésztés során ezek más-más kovalens kötéssel kapcsolódnak. A fing szaga attól függ, milyen kötésben vannak egymással a szarmolekulák.
2016. okt. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!