Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, menni fog...

Fogyni szeretnék, menni fog ez így?

Figyelt kérdés

Endomorf, elég hízékony alkat vagyok, éppen ezért már olyan 2-3 éve igyekszem figyelni magamra, nagyon nem szeretnék elhízni. Azonban az érettségi felkészülés időszakában eléggé tunya lettem, semmi energiám/kedvem/időm nem volt mozogni, és teljesen rendszertelenné vált az étkezésem, mindennek pedig meg is lett az eredménye.

Számokban elég nagy a változás (csaknem 10 kg a versenysúlyomhoz képest), de érdekes mód a ruháim szinte mind jók rám, bár tény, hogy feszesebbek.

Július végén kezdtem el az Insanityt, lassan az első hónap végére érek, de nem látok változást se számokban, se centiben. Azt érzem, hogy az állóképességem rettentő sokat javult, és erősebbnek is érzem magam (például sose tudtam fekvőtámaszozni, de 1-2 már sikerül), de valahogy mégsem tűnnek el azok az átkozott zsírpárnák.

Drasztikusan nem változtattam az étkezési szokásaimon, de igyekszem mindenből kevesebbet enni, mint szoktam. Nagy változtatásokra nincs is lehetőségem nyár végéig, mivel akkor kerülök el itthonról (kicsi falu), és úgy több önállóságom lesz kaja terén. :) Kiegészítésnek amúgy a BioTechUSA Super Fat Burnerét is szedem edzések előtt.

Tudna valaki segíteni, mi a gond? Tényleg elszántnak érzem magam, és fontos nekem ez az egész.



2016. aug. 18. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendes etrend es edzes kell,ennyi. Neten talalsz peldat szalkasito etrendre es aszerint tudsz magadnak osszeallitani a sajat igenyeidnek megfelelot. Milyen edzest vegzel?
2016. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Insanityt csinálok, ami egyfajta intervallumos edzés, nem kell hozzá felszerelés, szóval egyszerűen kivitelezhető, egy-egy edzés kb. háromnegyed-1 óra.
2016. aug. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!