Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 kg-ot szeretnék fogyni...

13 kg-ot szeretnék fogyni kondizással. Szerintetek így menni fog? Bővebben lent

Figyelt kérdés
167cm magas vagyok, 68kg és 55kg-ra szeretnék lefogyni. Reggeli zabkása/tojás etc változatai, hozzá multivitamin, ebédre ami épp van itthon, mértékkel. Heti háromszor szeretnék konditerembe menni, ha megyek akkor estefele, és utána vacsora egy fehérje shake, ha nem megyek akkor ivójoghurt/kefir, ilyesmi. Kondiban először minimum 30 percet tervezek futni 130-140 közötti pulzusszámon, majd egy kezdőknek való átmozgató edzéstervvel folytatnám. Ja és kondi előtt L-karnitin. Mik a vélemények?

2015. okt. 6. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha az a cél, hogy kevesebbet mutasson a mérleg, akkor menni fog. Ettől ugyan még szarul fogsz kinézni, de amit akartál elérted.

Ha jól akarsz kinézni, akkor gondold át még egyszer, és ha kell segítek/segítünk.

2015. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért néznék ki ezek után is szarul? Különben szerintem most sem úgy nézek ki, de köszönöm a kedvességed.
2015. okt. 6. 21:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok, és először az a cél hogy zsírból veszítsek, utána az izmaim növelése.
2015. okt. 6. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért fogsz szarul kinézni, mert plöttyedt lesz a kis tested. Ami izom van most rajtad abból is lefog menni, a zsír viszont maradni fog. Azon az étrenden gondolkodj kicsit, mert ezzel nem mész messzire :D
2015. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De miért? Mit ajánlanál helyette?
2015. okt. 6. 22:03
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Elsősorban az edzéseden annyit változtatnék, hogy a súlyzós edzést tenném előre, és azt követően a kardiót. Étkezésben el kell felejteni az "ami van itthon" dolgokat. Naponta 4-5 szilárd étkezés kell, ami tartalmaz megfelelő mennyiségű és minőségű szénhidrátot, fehérjét, zsírt és rostokat.
2015. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként az "ami épp itthon van" nem 5 kiló oldalast takar sültkrumplival.
2015. okt. 6. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Lényegtelen mit takar, mert naponta 1-2 szilárd étkezés nem elegendő.
2015. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam. Jav* : Abban az esetben nem elegendő, ha nem tartalmazza a szükséges tápanyagokat. És általában a tipikus házi koszt nem tartalmazza :D
2015. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Reggeli zabkása/tojás etc "... nem jó, kiszámolt étrend kell, nem pedig az alapanyag a lényeg...
2015. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!