Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az iskolaorvos azt mondta,...

Az iskolaorvos azt mondta, baj van a gerincemmel, ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Jól megfogalmaztam... szóval, azt mondta az iskolaorvos, hogy baj van a gerincemmel, mármint amikor vizsgált, akkor mondta, aztán, amikor megkaptuk az teremben azokat a papírocskákat, az enyém rajta is volt valammi ilyesmi, csak nem tudom, hol lehet az a papír...

Gondolom, szeptemberben is megnézi majd, és nem akarom, hogy azt lássa, hogy semmi változás nem történt, most mit kell csinálni? Hová lehet így menni?



2016. aug. 18. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csontkovács, gyógytorna. Ha meglenne a papír a diagnózissal, okosabbak lennénk...
2016. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Most év vége felé már tanulni kellett mert vizsga volt + mint írtam, amúgy se tudtam, mit kellene csinálni."


Soha ne legyen fontosabb a karriered (ami egyelőre a tanulást jelenti), mint az egészséged!


Ha pedig orvoshoz mész, figyelj oda rá, hogy mit mond az orvos, és ha valamit nem értesz, nem tudsz, kérdezd meg tőle! Addig ne menj ki a rendelőjéből, amíg nem tiszta, hogy mi van, mi történik veled, mikor mit kell csinálnod, milyen rendszerességgel!

2016. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

meg kéne érteni, hogy nincs olyan, hogy gyógytorna ahogy a fejekben él.

Amerikai gyógytornász mutatja, hogy minden izom kell, nincs felesleges:

https://www.youtube.com/watch?v=vE_7KE8OSw8

Ja, és súlyzó nélkül soha nem erősödik az izom.

Ezt csináld:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7814765-..

2016. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

:/ és ez meddigfog tartani? Egyébként 17 vagyok :( ez csak szárazföldön lesz vagy úszás is lesz?

Akkor innentől kezdve nem emelhetek súlyokat? A suliban a padokat szoktam pakolgatni, amikor egy másik osztály átrendezi őket...

2016. aug. 19. 22:54
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Azt csinálsz amit akarsz, ha most elmész orvoshoz, akkor talán fél év múlva elküldenek 80évesekhez láb, kar emeléseket csinálni, mint gyógytorna.

Ha azt hiszed, más edzeni fog helyetted, akkor tévedsz, az úszás se sokat ér, 80évesek is tudnak úszni.

Testépítős oldalakon le van írva, hogy kell jól emelni,de ha azt hiszed más elolvassa helyetted, akkor tévedsz.

2016. aug. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Májusban kellett volna elmenned gyógytornászhoz, akkor már rég tudnád ezeket...

Valószínűleg javasolni fogja a doki az úszást, de ha annyira nem vagy hajlandó uszodába járni, nem fog tudni kényszeríteni rá. Saját magaddal szúrsz ki, ha nem azt csinálod, amit javasol.

2016. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem szeretek úszni? Ki mondta, hogy nem akarom ezeket csinálni? Most ott tartunk, hogy szeptemberben megkérdezem, mit kell tenni.
2016. aug. 20. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!