Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az iskolaorvos azt mondta,...

Az iskolaorvos azt mondta, baj van a gerincemmel, ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Jól megfogalmaztam... szóval, azt mondta az iskolaorvos, hogy baj van a gerincemmel, mármint amikor vizsgált, akkor mondta, aztán, amikor megkaptuk az teremben azokat a papírocskákat, az enyém rajta is volt valammi ilyesmi, csak nem tudom, hol lehet az a papír...

Gondolom, szeptemberben is megnézi majd, és nem akarom, hogy azt lássa, hogy semmi változás nem történt, most mit kell csinálni? Hová lehet így menni?



2016. aug. 18. 22:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
Menj el orvoshoz!! Szerintem Gerinc ferdulésed van
2016. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Háziprvos? Az milyen? Mármint a gerinferdülés az súlyos? Olyat mondott, hogy "ideje összetakni már téged", egxébként jófej, nem az a szívtelen fajta.
2016. aug. 18. 22:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

gyógytorna, gerinctorna lesz belőle, szeptemberben kérdezd meg tőle, mit tegyél, hova járj

Ez egy hosszabb ügy lesz, nem kell most augusztus végén kapkodni

2016. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Augusztus 18. van, tudsz róla? Hiába nem akarod, hogy azt lássa, semmi változás nem történt, azt fogja látni (akár előkerül az a papír, akár nem, mert a gerinc rendbetételéhez sokkal több időre van szükség, ő meg nem hülyéből van). Mindenesetre talán tegyél rendet végre a szobádban, akkor előkerül, de ha nem, az se olyan nagy baj, legalább rend lesz, és más fontos dolog nem fog eltűnni így.


Amúgy ne itt kérdezősködj, hanem utánozd a gyakorlatokat, amiket a videókon látsz:

[link]

2016. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Valószínűleg gyógytornára fog küldeni, ahol a gerinced körüli izmaokat fogják megerősíteni. Ha addig szeretnél még valamit tenni a javulásért, keress rá neten a gerinctornára, vagy a jóga is jó rá (nekem is sokat segített)
2016. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jól van :) akkor valamennyire megnyugodtam, ha hosszú folyamat, akkor a javulás is hosszú idő, május közepén mmondta még, kb 3 hónapja.

A gyógytornát a tesitanárok tartják? mert akkor nekem annyi, bunkók tényleg és nem értik, ha valamit nem bírok. Nem vagyok túl izmos egyébként se.

Köszönöm a válsszokat! :)

2016. aug. 18. 23:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérj beutalót orthopédiára és ha ott megállapítják a gerincferdülést, akkor adnak beutalót gyógytornára. Nem tesitanár, hanem gyógytornász tartja, oda kell majd rendszersen járnod.
2016. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha negyed éve rendszeresen csinálnád a gyakorlatokat, akkor annak már lenne olyan hatása, amit egy szakértő észrevesz, úgyhogy készülj fel a szeptemberi letolásra. És örülj neki, ha lesz, mert az azt mutatja, hogy tényleg odafigyel rád a doki.
2016. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél már májusban gyógytornászhoz?
2016. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most év vége felé már tanulni kellett mert vizsga volt + mint írtam, amúgy se tudtam, mit kellene csinálni.
2016. aug. 19. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!