Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fejbőr kaparás tudom nem...

A fejbőr kaparás tudom nem tesz jót, rossz szokás, káros, de ez is káros?

Figyelt kérdés

Előfordul ,higy kaparom a fejbőrt nemm tudol leállni vele. De nem durván,ha leheet ihy fogaémalmazni finomancsak végig tapogatom az ujjammal a hajas fejbőrt és.néha kaparom enyhén.

Emellett a hajtöveket szoktam masszírozni,ide-oda "hajtogati" az ellentéts irányba. Olyan megnyugtató érzés tud lenni. És gyakran alig tudom abbahaggyni este lefekvés előtt...

Ez nagyon nem tesz jót a hajnak?


Mikor. Óvodás voltam, az óvonénik étvizsgáltak minden gyerek haját,tetű után kutatva. Emlékszem,nagyon jól esett,mikor hajamat turkálta az óvónéni.

Biztos innen vettem át ezt a szokást.


2016. aug. 21. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kislányok nagyon szeretik egymásnak fésülgetni, fonogatni egymás haját ugyanezért. :)
2016. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En mar tobb helyen is olvastam, hogy a fejbor napi egszer torteno masszirozasa serkenti a hajhagymak mukodeset es a haj novekedeset, de persze nem tudom, hogy ez igaz-e.
2016. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!