Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fejem, hányingerem van...

Fáj a fejem, hányingerem van és olyan érzésem van mintha valami sav szerű marná a torkom ez az idegeskedés miatt van vagy komoly bajom van?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves lány vagyok. Sokat szoktam idegeskedeni alapból egy ideges típus vagyok. Június 22-én érettségiztem elötte és utána is idegeskedtem. Nyár elején is idegeskedtem mert volt egy beteg cicám akire egyedül hagytak anyumék attól féltem h amíg nincsenek itthon történik vele valami.3 hete ment el itthonról mert érezte, hogy meg fog halni. Július kezepén elmentem öcsémmel és anyummal nyaralni. Akkor nem idegeskedtem semmin.3 hete eltünt szintén egy macskám és 3 hete egfolytába ideges vagyok miatta tudom, hogy nem kéne mert hátha haza jön.
2016. aug. 22. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a sav szerű valoszinu gyomorsav. Refluxos vagy. Lehet kapni erre gogyszereket, ugy mint a hanyingerre es a fejfájásra is.

Ezek a tünetek nagyon is pszihes alapon vannak. Nem reagál túl egy kicsit a dolgokat?

Próbáld egy kicsit elfoglalni magad, valami programokkal beizesiteni a napjaid, terelodjon a figyelmed. Hidd el ha nem kattogaz dolgokon jobb lesz.

18L aki szinten ilyen panaszokkal kuzdkodott

2016. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!