Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kádba állítottam a létrát, és...

Kádba állítottam a létrát, és fúrtam ütvefúróval, aztán megakadt, megtekerte a kezem és (szerintem 2-3 méter) magasságból leestem, és a kádnak a szélére érkeztem, a bordám alatt a hasfalammal. Most nem fáj semmi, lehet komoly bajom?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó nagy a belmagasságod.

Ha nem fáj, nyomásra nem érzékeny, akkor nem hiszem. 2-3 napig figyeld, ha nem jelentkezik továbbra sem semmi, akkor el is felejtheted.

2016. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt,hogy jó nagy a belmagasságom? :D Bocsi most fáradt az agyam,most értem haza a munkából. Köszi a választ amúgy.
2016. aug. 2. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 méter magasságból estél, ehhez jön még a te magasságod. Az durván 370-490 cm között lehet (azt feltételezve, hogy 170-190 között vagy) és ha nem a mennyezet alatt fúrtál, akkor ott is van még pár centi. Ezért mondtam, hogy jó nagy a belmagasság. 🙂
2016. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát akkor inkább 2-2,5 méterről
2016. aug. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!