Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14\L jan. Elkezdtem fogyozni...

14\L jan. Elkezdtem fogyozni mert167cm 70kg voltam. Uhy kezdtem hogy kevesebbet eszek es emelett otthon feluleseztem zumbaztam. Sikerult is 6h alatt 12kg leadni. De melette a 4h tol szedtem vitaminokat. Lehetek cukorbeteg?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy a "h" az óra jele.
2016. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom de en h mint honap ugy ertettem
2016. aug. 23. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ettől alakul ki cukorbetegség, hogy tornázol? Jó h*lye vagy kislányom...
2016. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértett valamit, mert itt nem arra gondoltam, hogy a zumbától lehet cukrom hanem attól, hogy hamar leadtam sok kilót de nagyon köszönöm a válaszat sokat segített. phhh
2016. aug. 25. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat hónap alatt 12 kiló szerinted sok? Az àtlagosan 2 kiló/hó ami a tökéletes. Majd akkor aggódj ha egy hónap alatt megy le a 12 kiló a semmitől.

Nem is értelek. Edzel hogy fogyj, erre meg az a baj hogy túl sok megy le??

Na meg nem is attól leszel cukorbeteg, hogy lefogysz... némely ember logikàját nem tudom megérteni...

2016. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!