Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért láttam ma szikrázásokat...

Miért láttam ma szikrázásokat a szemem előtt amikor felálltam?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt amikor felálltam a székről, olyan 0,5-3 m-re magam előtt ilyen cikázó fehér szikrákat láttam. Olyan 3-4 percig tartott ez a dolog. Mi okozhatta?

22/F


2016. aug. 23. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás, cukorszint
2016. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a hirtelen felállástól leesett a vérnyomásod.
2016. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Máskor is esett már le a vérnyomásom amikor felálltam (szinte mindig valamennyire szerintem), egyént is alacsony valamennyire (100/60 vagy kisebb). De olyankor valahogy sötéten beszűkül a perifériális látásom, meg a látómezőm középpontjában az alakok nem tudnak tudatosulni annyira ill. szédelgek egy kicsit. De ilyet szinte egyszer sem éltem át, hogy (vakító) fehér szikrázások lepjék el a látómezőm teljes területét. Azért ez többről kellett, hogy szóljon, mint a vérnyomásom.

Továbbá hogyan érhetném el, hogy magasabb vérnyomásom legyen?

2016. aug. 24. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál sokkal több vizet, az emelei a vérnyomást és mozogj többet. A szikrázások miatt nézesd meg a szemed, nincs-e valamilyen szemproblémád.
2016. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!