Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudom leküzdeni a stressz...

Hogy tudom leküzdeni a stresszt? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Úgy érzem, teljesen tönkreteszi az életem a stressz. :( Sajnos ilyen típus vagyok, szinte minden komolyabb dologra rástresszelek, és amikor teljesíteni kéne, úgy hogy sok ember van körülöttem, egyszerűen kikapcsol az agyam, remegek és mindent képes vagyok elrontani. Nem egyszer fordult ez elő a munkahelyemen is. Talán attól félek hogy nevetés tárgyává válok, vagy hogy nem felelek meg.

Mit tudnék tenni ez ellen? Amúgy nem vagyok egy buta gyerek, ha egyedül vagyok mindent megoldok, egyszerűen közösségben pánikolok be.

Mi a megoldás?


2016. aug. 23. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

VAn egy gyakorlat stressz oldására, gyakorlatilag "túlterheli a sztresszed így gyorsan ki is kapcsol majd a hatás :)

Vegyél szépen lassan egy mély lélegzetet, miközben ülsz vagy állsz , a légvétellel egyhangúlag először a lábujjadiat feszítsd be, majd a vádlid, combod , feneked, hasad, karjaidat az ujjakkal együtt , fogaid szoríts össze. tarsd meg ezt az állapotot egészen addig , amíg ki nem fújod a levegőt :)


Viszont ez csak egy helyi kezelés, szakorvos kéne , akivel közösen meg tudnátok oldani azt, hogy miért is , vagy mikortól is lettél ennyire pánikolós közösségben :)

2016. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!