Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon alacsony a vérnyomásom...

Nagyon alacsony a vérnyomásom és magas a pulzusom. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok.Pulzus 96/x,pulzus 100.nyugalmi állapotban.8 hónapja rendeszeresen edzek heti 3-4x.Cardió+súlyzózás.Ha már csak elkezdek kocogni a pulzusom azonnal felmegy 190-re.2 hete rosszul vagyok nem bírok edzeni mert kiugrik a szívem.Ez mitől lehet?

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. ápr. 20. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szedsz fogamzásgátlót?
2010. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen de már vagy 4 éve és ugyanazt.
2010. ápr. 20. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Éppen folyamatban van a kivizsgálás. Már voltam EKG-n, meg szívultrahangon (itt megállapították, hogy a billentyűknél kicsit visszafolyik a vér, de ez sok embernél előfordul). Azt mondta a dokim, hogy a fogamzásgátlótól szerinte nem lehet. Voltam vérvételen, az értékek elég alacsonyak, valószínű ez miatt van. + mivel nagyon alacsony a vérnyomásom, a magas pulzus ezt kompenzálja. Pénteken kell visszamennem, felteszik a 24 órás Holtert, aztán utána majd kiderül, mi lesz....
2010. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál.Csináltak EKG-t ott nem találtak semmit.A pulzusom is 75.Nahát..Holnap megyek vérvételre.Kíváncsi leszek.Azt mondja a doki hogy tök normális ha a lassú kocogásnál 190 a pulzusom.Hát nem tudom ezzel veszekednék.Írj ha tudsz valamit hogy neked mi a bajod.Ok?Remélem nem lesz komoly
2010. ápr. 21. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!