Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni a vértől...

Lehet valamit tenni a vértől való rosszullét ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rosszul vagyok a vértől. Ha már látom csöpögni, vagy ha az erem már kidagad. Ez magánéletű szempontból is gond mert bármikor találkozhatok vele de sajnos vérvételre se tudom magam rászánni. Mielőtt elkezdődne a művelet rosszul leszek. Néha az olyan filmeket sem bírom nézni sőt volt, hogy elsősegély tanfolyamon a hallottaktól is.. Ilyenkor kiver a víz, és teljesen elmegy minden erőm lekel ülnöm és feküdnöm 10 percig minimum és ilyenkor szinte önkívületbe kerülök. Le lehet ez valahogy gyűrni? Régen se bírtam de manapság egyre rosszabb.
2016. aug. 25. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a cipőben járunk, én sem birom nagyon a vért, vérvételt sem birom, múltkor annyira rosszul lettem h nem jöttvér.

Szerintem úgy tudnád leküzdeni, ha először rájönnél hogy miért undorodsz a vértől.

2016. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nem jó, mert lehetnek az életben olyan esetek amikor nem fagyhatsz le a vér látványától. Pl. amikor összetört az üvegasztal és felvágta a csuklómat, ha lefagytam volna mint a windows akkor elvérzek a p!csába mert anyám dettó lefagyott, a testvérem legalább hozott konyharuhát elszorítani, még jó hogy a faterom is otthon volt, ő segített bekötözni. Nem tudom hogyan lehetne ezen változtani nálad.
2016. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért csak menet közben átfogalmaztam és néhány benne maradt.
2016. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első: Ötletem sincs, szerintem ez csak kialakul.

Második: Már attól, hogy elolvastam elszédültem... De igen és is az ilyen esetektől tartok vagy ami még rosszabb valaki közel állóval történik valami és csak én vagyok ott...

2016. aug. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!