Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen mértékű szőrösödés...

Ilyen mértékű szőrösödés normális még?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és a mellbimbóm és a hasam a köldök alatt és felett egy pici csíkban jobban szőrös mint kéne, plusz a köldököm körül is van pár hosszabb szőrszál.


Korábban már jártam endokrinológushoz más okból kifolyólag, de ott nem találtak soha semmi eltérést én meg nem említettem ezt, mert mióta az eszemet tudom ilyen vagyok(sötét majdnem fekete a szőrzetem).


Azért zavaró, de ha legyantázom, akkor sokáig nincs rá gond. Igazából nem tudom eldönteni, hogy ez kóros-e vagy sem, pont azért mert legalább 10 éve ilyen vagyok. Másoknál nem nagyon láttam ilyet, max azoknál, akiknek erősebb a szőrzetük.


2016. aug. 26. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 28 éves lány vagyok és nekem is ugyanez van. Régebben törődtem vele, de most már nem. Eddig egyetlen pasim sem volt, akinél ez gondot okozott volna. :)
2016. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez még teljesen a normális kategória, egyszerűen csak sötétebb és vastagabb a szőröd, mint az átlagnak

gondolom a hajad is ilyen

2016. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a hajam is nagyon sötét. Szerencsére tényleg nem az a kategóriás, amitől az ember felkötné magát, mert gyantázással elég jól kordában tartható. Csak zavar, hogy olyan helyen is nő a szőr, ahol nem kéne.
2016. aug. 26. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!