Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüsszentés után orrfújás,...

Paradicsom31 kérdése:

Tüsszentés után orrfújás, majd egész napos tüsszögés? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már lassan tüsszenteni sem merek.. Ha tüsszentek, azonnal kifújom az orrom, ezután folyton irritálja valami az orromat, és egész nap tüsszögök.. és fújom az orrom, és addig eltart, amíg le nem fekszem. Másnap reggel érzem az orromon, hogy előző nap folyton fújtam..

Nem hinném, hogy allergia lenne.. A tüsszentés irritálná az orromat, és attól van ez az egész? Szedtem már allergiagyógyszert is, de nem volt hatásos. Nem vagyok megfázva sem..

Egy egyszerű tüsszentés, majd orrfújás, majd ismétlés egész nap.. ez végigkíséri egy napom, és így semmit nem tudok csinálni normálisan..



2016. aug. 26. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pllenallergia. Tipikus tünetek, bár én nem vagyok orvos. Pollenallergiás viszont igen.
2016. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Télen is? Mert akkor is kínoz.. :S
2016. aug. 26. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz allergiás poratkára meg állatszőrre is, nemcsak pollenre, szóval simán télen is. De egyébként ma kimondottan durva parlagfüves nap volt, ha esetleg ma jobban érezted, mint máskor és ezért a kérdés. Majdnem biztos, hogy allergia, de menj el egy egyszerű háziorvoshoz, ő elküld a megfelelő helyre, hogy kivizsgálják.
2016. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

gyenge immunrendszered,(nem működik rendesen) tüsszögéssel nagyon sok mérget kitud a szervezeted nyomni magából, főleg ha egész nap folyik a taknyod.


megoldás a problémádra, napi 2 - 3L VÍZ nem kóla nem tea,... és minden lefekvés előtt felkelés után 1 közepes méretű sárgarépa. ezt ha betartod egy hónapig akkor meg fog szűnni a tüsszögés, orfolyás.


Ha dohányzol, alkoholizálsz akkor azt is hagyd abba, mindennap feküdje (éjszaka)01:00 óráig ée lefekvés előtt ne zabálj 2 - 3 órával.

2018. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: most jó nagy baromságot mondtál... a tüsszentés nem feltétlen azért jön, mert beteg vagy, hanem mert valami irritálja a nyálkahártyát. Allergia esetén is tévhit, hogy gyenge az immunredszer, és azért vannak a tünetek. Éppen fordítva: az immunredszer túlműködése váltja ki a tüneteket.
2023. szept. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Le sem szarom, hogy hülyeséget írtam évekkel ezelőtt.

Beveheted a farkamat jó mélyen egy alapos fogmosás után.


Én sem értem, nyugtasson ez!

2023. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez de jó :D egyébként kiderült, hogy szénanáthám van.
2023. szept. 8. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
:) mosolyogjunk rajtam... de közben cumikázzatok.
2023. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!