Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani (lehetőség...

Tudnátok mondani (lehetőség szerint megtörtént eseten alapuló) elgondolkodtató (esetleg pszichológiai thriller jellegű) filmeket?

Figyelt kérdés
Mint pl. Pillangó hatás,viharsziget,rekviem egy álomért stb.

2015. febr. 28. 15:06
 1/5 anonim válasza:
Ugyan nem thriller, de a Revolver cimű filmet ajánlom.
2015. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 apocalypto444 válasza:

Bin jip, (Lars von Trier) Melancholia/Antikrisztus/Nimfomániás 1-2, Taxidermia, Old boy, Polisse ( elvont művészfilm), A hullám (megtörtént eset alapján készült film), A 23-mas szám, Fogságban, Trainspotting, Dogville, Szkafander és pillangó, Donnie Darko, A tetovált lány (2011), Gravity, Csodás álmok jönnek, Ópium


Több nem jutott az eszembe, remélem nem láttad a nagyját. Igazából mindegyik nagyon jó film, vannak köztük elvont,művészfilmek is. Nem tudom mennyire vagy odáig értük, de szerintem baromi jók. Annyi, hogy a legtöbbje nem igaz történet alapján készült, de hasonló kaliberűek mint amiket te felsoroltál.

Jó filmezést!!

2015. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont azt a hármat ajánlottam volna amit a leírásban felsoroltál.:D

Esetleg még a Titkos ablak (nem megtörtént eseten alapul)

2015. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:D
2015. márc. 1. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Pokoli leckék, nem tudom megtörtént eset alapján készítették de elég pszicho thriller jellegű, és elgondolkodtató is.
2015. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!