Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek. Mi lehet a baj?...

Nagyon félek. Mi lehet a baj? Be van dugulva az orrom. És folyton olyan érzésem van a nyelőcsövembe és a légcsövembe mintha vizet nyeltem volna. Csak nem tudom kikóhögni. Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Ez a panasz csak este jelentkezik. Ezért nappal nem is foglalkozok vele. De estére annyira beparázok hogy megfulladok álmomban. Meg jövő héten nem is lesz ügyelet. Ez ugye nem lehet vizesedés? Köze van ahhoz hogy már kb május óta baj van a torkommal azzal már voltam orvosnál de nem csinált vele semmit ezért se akarok elmenni. De viszont képes vagyok túlreagálni a dolgokat. Volt már olyanra is példa. Valami házi gyógymód mintha víz lenne a torkomba. Nagyon rossz érzés. Valaki irjon ha tud valami. Privibe is irhat.

2016. aug. 28. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el ezzel orr-fül-gégészhez és mondd el neki ezeket amit itt leírtál.
2016. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!