Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek. Be van dugulva...

Nagyon félek. Be van dugulva az egyjik orrom. Már régóte. A múlt héten voltunk strandon és azóta olyan mintha folyton víz lenne a légcsövembe és a nyelőcsövembe. Mi lehet ez? (Tobbi lennt)

Figyelt kérdés
Nagyon félek. De lécci ne olyanokat irjatok hogy orvos meg ilyeneket. Hanem valami házi gyógymódot.

2016. aug. 27. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy allergiás vagy a vízre...
2016. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ. Hogy lehetnék ellergiás a vízre? Minden nap fürdök. Meg ilyesmi.
2016. aug. 27. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak írtam valamit, hogy benne legyen a listában.

Nekem is hasonló gondjaim vannak, és látni akarom ha érkezik valakitől megoldás.

2016. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja megértem
2016. aug. 28. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egyszerűen érthetetlen, hogy egy egészségügyi problémával, ami rettegést kelt benned, nem akarsz az ebben járatos szakemberhez fordulni, de a neten anonim módon írogató, isten tudja, mivel foglalkozó emberek tanácsait, netán trollkodásait megfogadnád. Olvastam itt már olyan bődületes baromságokat a válaszokban, hogy nem akartam hinni a szememnek.

Menj el fül-orr-gégészhez, vagy rettegj tovább, ha neked inkább ez kell.

2016. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet az orrdugulás miatt hátsó garatfolyásod van, azt érzed a nyelőcsövedben.

Az orrdugulás okát kell megkeresni és aszerint kezelni a bajt, tehát egyetlen megoldás az orr-fül-gégészeti vizsgálat, mert lehet allergiától kezdve orrsövényferdülésig ezerféle oka.

Mindegyik kezelhető, tehát nem félned kell, hanem orvoshoz menni. Házi gyógymód addig nem lehetséges, ameddig nem tudod, hogy mi okozza.

2016. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amint lesz rá lehetőségen. Kb jövő hönap elején elmegyek orvoshoz.
2016. aug. 28. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!