Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás extrém stressz után...

Hajhullás extrém stressz után 6-12 héttel. Tapasztalatok? Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónappal ezelőtt elkezdett hullani a hajam - fésüléskor rengeteg maradt a fésűben, hajmosáskor a kezemben maradt, ha végighúzom a kezem a hajamon legalább 10 szál tőből kijön. Hosszú derék aljáig erő hajam van amit 8 éve növesztek, szóval eléggé rosszul érint a dolog.


3 hónappal ezelőtt meghalt (minden túlzás nélkül) az egyetlen személy akit valaha szerettem. A halála előtti időszakban azt hittem vele halok meg - egész nap remegtem, hánytam (...) Miután meghalt minden fizikai tünetem elmúlt, már nincs min stresszelni, ugyanis már nem lehet mit tenni érte. Azt olvastam több helyen is, hogy hajhullás jelentkezhet 6-12 héttel azután, hogy valaki egy nagyon stresszes időszakon átesik. Biztos vagyok benne, hogy amiatt a nehéz időszak miatt hullik most a hajam.


Meddig fog tartani? Már attól félek, hogy az összes kihullik (nem alaptalan a félelem :( furcsa erzés van a fejbőrömön állandóan. Mintha nem az enyém lenne a hajam)


19 vagyok, nem iszok, 12 évesen cigiztem először és utoljára, viszont ... :/ nagy koffein mennyiséget fogyasztok minden nap (kávé, energiaitalok).

Persze, más is állhat a háttérben, de én stresszre tippelek mint kiváltó ok.



#hajhullás #kopaszleszek
2016. aug. 31. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

DM ben 1000 forint korul van a Haar Vital Komplex 60 db-os. Nagyon sokat segit :) en 2dobozzal szedtem be es teljesen helyrehozta a hajam :)

Kitartast! Kimeld magad. Inkabb 1-2 kavet igyal mint sok Eitalt.

2016. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ettől. Szerintem is szedj hajvitamint, kb. 3-6 hónap alatt el kell múlnia. Ha azután sem múlik, orvoshoz menj.
2016. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


sajnos már nagyon meglátszik az, hogy hullik a hajam. Olyan kevés maradt, nem tudom úgy elhelyezni, hogy normálisan nézzen ki. Remélem nem túl nagy a baj és valami DM-es vitamin helyrehozza idővel.

Nagyon "fáj" így elveszíteni a hajam, bár tuudom, hogy vannak fontosabb dolgok az életben mint a haj.

2016. szept. 5. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
En vagyok az elso valaszado. Mindenkepp probald ki a DM es Haair vital komplex-et :) de mellette ne ezedj sok B vitamint mert sok van a hajvitaminban. Es tenyleg hatasos :)
2016. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!