Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy újra normálisa...

Mit tegyek hogy újra normálisan tudjak aludni?

Figyelt kérdés

1 hónapja dolgozom első igazi munkahelyemen.

Eleinte csak állandóan dolgoztam álmomban is, de aztán már szinte minden nap rémálom is társul hozzá. Vagy felszínesen alszom, vagy minden mozdulatra felébredek.


Ma épp a rémálom keltett 4-kor, azóta tévézek, visszaaludni nem merek meg feleslegesnek is érzem a dolgot már.


A stressz okozhatja? Vagy mit tegyek hogy visszakapjam a pihenőidőmet végre?


Előre is köszönöm.



2016. aug. 23. 05:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen ez a stressz!

Vezesd le bent és szard le ha elküldenek, első helyed..

az elkövetkező 5 évben lesz még vagy 15 melóhelyed!

Nekem már vagy 50 volt, de meguntam már a melózást 35 évesen.

Február óta azon vagyok, hogy éljek nélküle, és eddig még elvagyok adósságok és minden nélkül sajátban jelenleg egyedül!Persze lenne kivel és lenne hol, de neki most melóznia kell, mert per pillanat örülök ha magamat el tudom tartani.. De majd őt is el fogom!


Rajta vagyok!

2016. aug. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A stresszben az a legszarabb, hogy gyilkolja a szivet, meg az elmét is, uh nyugodtan bassz földhöz bármit, és szard le ha ki kell fizetni!
2016. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A stressz,szükséges velejárója az életnek,s azzal nem lenne gond,ha lenne feloldása.Arra igyekezz,hogy megtaláld a feloldást,de szükséges szelektálni,hogy mely stresszorokra érdemes odafigyelni.

Sokat fog segíteni,amikor a feladatvégzés rutinossá válik.

Tudomásul kell venned,hogy a kezdetekben természetes a hibázás,és azért nem szabad szorongani.

2016. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most 2 napig nem dolgoztam, de a rémálmok így is gyötörnek. :(

2016. aug. 24. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen munkakör?

Szokott stresszelni, lecseszni a főnök, vagy a munkatársaid?

Egy kis stressz normális új munkahelyen. ÉN is most váltottam 2 hete, nálam ez már sajnos túl sok és szorongok, de én a főnök miatt, mert ő presszionál ha úgy van, és le s cseszett már vmelyik nap. :/

2016. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!