Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Órák óta iszonyatosan szúr a...

Órák óta iszonyatosan szúr a bal oldalam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 2 és fél órája, hogy hazaértem, s ezután pár perccel szörnyen elkezdett szúrni a bal oldalam (lent az alhasamnál). Befeküdtem az ágyba gyorsan, úgy éreztem nem tudom magam tartani, feküdtem jópár percig de nem múlt el. Nagy nehezen felálltam, átbicegtem anyuhoz a másik szobába, mondta hogy egyek pár falatot. Ettem egy keveset, meg azóta folyamatosan iszom vizet, de nem múlik a fájdalom. Reggel volt székletem, illetve kb 1 órája is, nem hiszem, hogy ilyen próbléma lenne. Anyu már be akart vinni az ügyeletre, de mondtam, hogy várjunk még kicsit. Szerintetek mi legyen?

14/L



2016. szept. 1. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de szerinted ezt így innen hogyan tudjuk megállapítani?
2016. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy megkerdeztem :(
2016. szept. 1. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyukád helyesen gondolkodott akkor, amikor az ügyeletre akart vinni. Az már nem volt helyes, hogy ezt azonnal nem tette meg.

A saját érdekedben induljatok el most. Megvizsgálnak és azonnal elmondják a teendőket. Mit veszíthetsz? Akkor viszont, ha tényleg baj van, akkor nagyon-nagyon sokat veszíthetsz.

2016. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne a sajnálatba menekülj, hanem irány a doki!
2016. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mit veszíthetek? Holnap az iskolában egy nagyon fontos szintfelmérő dolgozatot írunk angolból. Ha nem írom meg, nem lehet pótolni, és az utolsó (leggyengébb) csoportba raknak, pedig egész nyáron erre tanultam. :( de egyébként igaz, hogy az egézség fontosabb, lehet, hogy komoly bajom van :( szólok is anyának
2016. szept. 1. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél orvoshoz és most. Gondolom az 1. válaszadó is erre gondolt, hogy így távolról anélkül, hogy látnánk nem tudunk diagnosztizálni. Számtalan betegség tűnete lehet ez. De gondolom nem akar senki feleslegesen megijjeszteni jelezte, hogy ezt így nehéz megmondani. Inkább menjetek minnél előbb orvoshoz.
2016. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szintfelmérő holnap lesz. Te meg most vagy beteg.

Ha tényleg baj van, akkor lehet, azt a szintfelmérőt nem is fogod megírni, sem pótolni, ha nem mész időben dokihoz.

Ha meg mielőbb elkezdik a szükséges terápiát, akkor van esélyed a szintfelmérő megírására.

Ha nagy a baj és a kórházban tartanak, akkor nem fontosabb az egészséged, egy később is pótolható szintfelmérőnél?

2016. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bélprobléma lesz. Vegyél be Espumizán gyöngyöt. Így jártunk a gyerekemmel, és kórházi ügyeletre vittük, majd hajnal felé kiállt a fájdalom.
2016. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!