Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyatosan fáj a bal oldalam...

Iszonyatosan fáj a bal oldalam sokszor, és ami legrosszabb hogy a lábam, mi lehet?

Figyelt kérdés

bal oldalt (műtöttek többször pete f. cisztával) de voltam dokinál a múlthéten, ő azt mondja semmit nem lát csak kis medence gyulladásom van . Az antibiót amit kaptam (napi 8 szem 2 féle) 5 napig bírtam -azt hittem szétdurrannak a lábaim és jobban se voltam .


Szóval fáj körbe aq derekam a lábaimban az erek -de ami legidegesítőbb és ijesztőbb -h a bal lábamnál a combhajlatban az ütőér ..és ott lett petefészek tájt szokott még fájni -de ez a lábba kisugárzó fájdalom iszonyatos .ja és Fel vagyok puffadva csíp ha pisilek, hányingerem van .(azt mondta semmit nem látott -de akkor miért vok ilyen állatorvosi ló ??)


Holnap lesz meg a rákszűrés ..és nem vok valami nyugodt .. :(


Szerintetek megint cisztám van ?(akkor fájt így még legutóbb 6 éve mikor műtöttek is )

Olyan mintha nyomná ott valami az eremet ..


HELP !!! :(


2011. júl. 18. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz!
2011. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!