Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 190cm de...

Joarpi kérdése:

14 éves vagyok 190cm de 130kg. Tudom, hogy borzalmasan sok, de ezért fordulok hozzátok, segítséget akarok kérni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kézilabdázok, de azon túl mit tudnék tenni? Suliba járok de közben kéne valamit kitalálni. A ronda válaszokkal nem foglalkozok.

2016. szept. 1. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó étrend!
2016. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 óra intenzív mozgás és egy dietetikus által összeállított étrend segíthet.
2016. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmész egy dietetikus magánrendelésre. Ott összeállítanak neked egy étrendet, azt betartod, és 1-2 év alatt eltűnik. Félév után már lesz látható eredmény, ez meghozza a kedvedet és még többet kezdesz sportolni.
2016. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg is fogadom őket. Az utolsó válasz küldőjének mondanám, sportolni most is nagyon szeretek. Már 1 éve őrzöm a súlyom. De a válaszaitok segítségével le is tudok adni. Köszönöm!
2016. szept. 3. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!