Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Nagyon megilyedte...

Ez mi lehet? Nagyon megilyedtem. Valami nyomás szerű a fejembe. Reggelente szédülés?

Figyelt kérdés
Ez mi lehet. Most hogy itt nézegettem a kérdéseket irták sokan az agydaganatot is. Ha ez valamit számit 20 perce szedtem be egy uj fajta gyógyszert a gombás fertőzésre. És aludni se alszoudtam valami sokat mostanába. Meg így már ahogy tüneteket is olvastam rá is tettrm magamnak egy rakással. Még be is képzelek magamnak egy pár dolgot meg feletősülnek ezek a tünetek mert csak erre tudok gondolni. Mi lehet ez?

2016. szept. 3. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
hipochonder vagy, szokjál le róla.
2016. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy bogaras?
2016. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bogaras? Nem. És ott hátul pedig azota amiota olvastam rola. Olyan furán fáj a fejem.
2016. szept. 3. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
képzeld el a fejfájást egy valamilyen színű foltnak és utána kezdd el csökkenteni a méretét. Ez ilyen agykontrollos fasság de nekem bejön néha.
2016. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!