Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem a fejem Ma 15 h...

Bunny0915 kérdése:

Beütöttem a fejem Ma 15 h körül ütöttem be a hátsó részét a szekrény sarkába. Kis fájdalmat éreztem, azóta kisebb nyomás illetve fejfájásom van ami állandó de nem annyira erős (ink nyomó jellegű). Minimális szédülés, fülsípolás. Kell orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, előfordulhat főleg oldalirányú (haléntékcsontot érő) ütésnél, hogy egy a. meningea media nevű artéria elszakad, megreped és szivárog a vér. Valószínűleg kisebb agyrázkódásod van, de azért ha közel van az ügyelet, meglátogatnám őket, már csak az önmagad megnyugtatása érdekében is, főleg, mert így valószínűleg aludni sem fogsz tudni.
2015. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megjegyzés, ha kicsit is erősödne, akkor tényleg menj be.
2015. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hátul ütöttem be, talán nem a halántékcsontnál. Sajnos nem tudok aludni, az ügyeletre azért nem akartam menni mert nem veszik nagyon komolyan az embert ... Hétközben tudnék hova menni csak most vagyok tanácstalan. Nagy bajt viszont nem szeretnék.
2015. jan. 4. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem erősödött a nyomó/feszítő érzés, akkor nagy baj nem lehet. Vegyél be fájdalomcsillapítót, s próbálj meg aludni.
2015. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most ertem haza.Elmentem ma az ügyeletre mivel nem lettem jobban, sőt. Meg sem vizsgàltak, annyit mondtak agyrazkodás, vegyek be algopyrint meg b6-ot, ha nem leszek jobban háziorvos. Mèg mindig szédülök, az éjjel 3x hànytam ... :(
2015. jan. 4. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
:( Ez szomorú.
2015. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok mi tenni ... Holnap elmegyek neurologushoz (magán orvoshoz). Remelem addig nem lesz baj.
2015. jan. 4. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Okés, hajrá, jobbulás. A lényeg az, hogy ne stresszelj, valamivel vond el a figyelmed róla, annál rosszabb, ha rágörcsölsz.
2015. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!