Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koleganőm életveszélyesen...

A koleganőm életveszélyesen túlsúlyos (190kg felett nyom), és nem foglalkozik az egészségével, nincs még 40 éves, állítólag az ilyen emberek meg sem érik a 40 évet, mi lesz a sorsa, meddig él, mi az oka, hogy nem törődik önmagával?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekkori traumától kezdve betegségig, egyszerű félrenevelésen át bármi lehet.


Ezt ő tudná megmondani, mikor kezdett el hízni, melyik életszakaszában, mi történt akkor, szülői válás, zaklatás, betegség bármi...

2016. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is van egy ilyen kolléganőm. Csak kinevetett, amikor mondtam neki, hogy egészségesebben kellene élnie. Ilyennel nem lehet mit csinálni.
2016. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
67%

Kívánom, hogy ne így legyen, de valószínűleg szív- és érrendszeri problémák következtében elhalálozik.

Az okot meg nem lehet kívülről megállapítani.

2016. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy neked? Mit kell másokon csámcsogni?
2016. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Észrevettük, hogy ha ideges akkor dohányzik is, pedig ad magára, műköröm, parfüm, festett haj, márkás holmik is előfordulnak. Autót is vezet, ezért is aggódunk. Viszont nem látjuk enni.
2016. szept. 5. 15:24
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Meghal. Hamarosan. ilyen dagadt ember már szinte mást nem is tud élvezni csak a henyélést és a zabálást, ezekről nehéz lenne lemondania.
2016. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem ennyire durván, de kamasz koromban kezdtem hízni. Hormonális okok miatt.

Fogyni csak kínkeserves önsanyargatás árán tudok, tehát semmi ésszerű étrend és heti három sport. A koplalás jobban leírja.

Legutóbbi fogyásom 10 kg volt fél év alatt, ezen kívül tőből törtek a körmeim, kihullott a hajam fele, menstruációs zavarok voltak, és ki kellett húzni két fogalmat. Kis híján a házasságom is ráment.

Ja, és a kutya se vette észre, hogy fogytam. :(

Külön jól esett, mikor végre felvettem egy számmal kisebb ruhát, és körbedongtak a kolléganők, hogy fogyni kéne. Kösz b+


A vérnyomásom jó, a cukrok jó, pedig nagyon várja a doki, hogy végre felírhasson valami gyógyszert.


Jelentem, megéltem a 40-et. Most 103 kg vagyok. És el kell fogadnom, mert ha elkezdek fogyózni, abba tényleg belehalok. (Bulímia mond valamit?)



Szerintem ne avatkozz bele más életébe.

2016. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha jóban vagy vele, ülj le mellé és szorítsd ökölbe a kezed, ő meg az övét. És mutasd meg neki, hogy ekkora a szíve és neki egy 200 kilós testet kell ellátnia. Míg a tiednek egy átlagos testsúlyt. (Legalábbis gondolom) olyan, mintha egy Trabanttal és egy Hiluxszal mennél hegynek felfelé. Hülye hasonlat, de hátha elgondolkodik rajta.
2016. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
100 és 200 között pont annyi van amennyi a te jelenlegi súlyod.
2016. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Talán az üzemorvos majd elmagyarázza neki a problémát, ami ezzel járhat. Mivel ő szállít, így az ügyfélnek a biztonsága is fontos, ezért IS kéne felhívni erre a gondra a figyelmet valahogy.
2016. szept. 5. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!