Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőhetek magasabbra? 17F 183.5...

Nőhetek magasabbra? 17F 183.5 és 185.5 cm között vagyok, ha nem vagyok kitéve fizikai megterhelésnek, akkor 185-184.5 cm vagyok nap végére. Anyukám 165 cm, apám magasságát nem tudom, de szemmagasságra kb. a homlokáig érek, őt olyan 175-nek saccolom.

Figyelt kérdés
Ritkán sportolok, csak alkalmanként biciklizek, és egy enyhe gerincferdülés miatt szoktam nyújtani és háterősítő gyakorlatokat csinálni napi fél óra-1 órában. Étkezésemre nem nagyon figyelek, elég változó, hogy naponta mennyit/mit és mikor eszek. Ha persze bármelyik is számítana tényezőnek a végleges magasságomban.

2016. szept. 5. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van egy jó hírem. Ha apád 175 cm és te a homlokáig érsz, akkor nem 185 vagy, hanem 165.
2016. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha 165 cm lennék, akkor az álláig érnék. :) És még mindig szemmagasságról beszélünk, ebben az esetben meg instant hülyeséget írtál.
2016. szept. 5. 23:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nőhetsz, csak az IQ-d nem fog.
2016. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik ez a kérdés a hasztalan válaszok gyűjtőhelye lett. :D Esetleg valami konkrétum, hogy miért van esélyem még nőni, Mr. Brainmaster? Mert gondolom, ha neked olyan fene nagy IQ szinted, azt is meg tudod mondani, hogy egyáltalán termelődik e még HGH bennem. Bár erősen kétlem, ha még egy ilyen egyszerű kérdést sem tudtál értelmezni, és olyan információt osztottál meg velem, amiről nem is tudok.
2016. szept. 8. 13:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 8 éves szintjén jársz, ha ilyen kérdést felteszel. Először is kérdések tömkelege foglalkozik azzal, hogy hány éves koráig nő az ember, ill. mi befolyásolja a növekedést. Amit leírtál az alapján (és úgy egyébként is) senki nem mondja meg, hogy meddig nősz, félhetően már semeddig, vagy max. még 1-2 centi. De mint mondtam, az IQ-d nem fog nőni, s ha jobban érzed magad attól, hogy ilyen butaságokkal tömöd a listát, akkor hajrá...
2016. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lol.Apád 175 centi,te vagy 185,apád mégis magasabb nálad.Ta vagy nem tudsz számolni,de a 8 több mint a 7
2016. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor te szerinted mindenki egy 8 éves szintjén jár, aki ilyen/vagy ehhez hasonló kérdést tett fel. De semmi baj az átalánosítással, legalább nem érzem magamat egyedül a sok 8 éves között. :D Meg ugyebár az általánosítás is magas IQ szintre vall, és az is, hogy az IQ szintet életkorban méred. Szerintem ezeken gondolkozzál el, ha válasz helyett az IQ szintről jöttél vitatkozni. (U. i.: Az sem vall magas IQ szintre, hogy témába nem vágó kommenteket írsz ide. Vagy ezzel a helyzet felismerő képességedet próbálod "fitogtatni"? ;))


6.: Na, ezt tényleg nem értem. Most ez vagy magas, vagy csak hatalmasat kéne zuhannom, hogy értelmezni tudjam.

2016. szept. 9. 23:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt írod,hogy apád homlokáig érsz,amikor ő 175 cm.Márpedig a 185 magasabb a 175-nél,szóval valamit rosszul mértél
2016. szept. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy SZEMMAGASSÁGRA érek apàm homlokáig. Tehát nem a kezemmel, vagy a lábammal. :)
2016. szept. 10. 09:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szó, hogy szemmagasságra. Mi ezt itt úgy értelmeztük, hogy szemre, vagyis, hogy körülbelül.
2016. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!