Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeres izomrángás mitől...

Rendszeres izomrángás mitől lehet? 15l

Figyelt kérdés
Ha fekszek vagy ülök kb. tíz percenként megrandul valamim. Kezem, vállam, csípőm és a lábaim szoktak. Nagyon idegesítő tud lenni, a suliban is egyfolytában rángok. Nagyjából fél éve van, az utóbbi 2 hétben erősödött fel ennyire. Mit tehetnénk?

#izomrángás #mikor van már vége ennek
2016. szept. 10. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2016. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kimerültség, fáradtság, stressz, vagy valamilyen vitamin, elsősorban magnézium hiánya.Legutolsó sorban esetleg valami idegrendszeri gubanc..
2016. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Orvos adott beutalót, időpontot november 15-re adtak. De én addig nem bírom ki. Ez a kib*szott magyar egészségügy.
2016. szept. 10. 16:56
 4/17 A kérdező kommentje:
Esetleg Isten büntet, mert undorítóan sötét lett a lelkem? De erről nem csak én tehetek.. Sőt, én még kértem is hogy segítsen.
2016. szept. 10. 17:04
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyik nap bevettem egy frontint, akkor csak minimálisan jelentkezett, és boldog voltam egész nap. Aztán rájöttem másnap hogy ez nem a valóság, ez nem is én vagyok. Ezért nem is vettem be többet.
2016. szept. 10. 17:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Írjon már valaki. Kérlek szépen
2016. szept. 10. 17:09
 7/17 A kérdező kommentje:
Senki sem ír, nem baj, értem úgy is kár. Pedig én is adhattam volna valami szépen az emberiségnek. Üdvözletem emberek, elmentem meghalni.
2016. szept. 10. 17:13
 8/17 anonim ***** válasza:

Frontin helyett szedjél inkább vitamint, aludj, pihenj sokat, ha dilibogyót szükségesnek érzed, akkor vannak mindenféle nyugtató teák és gyógynövény alapú tabletták, amik nagyon jók, mellékhatások nélkül.Ha lelki bajaid is vannak, az is okozhatja ám!

Igen, rohadó magyar egészségügy...de ha van vérvételre beutalód, én úgy tudom, a laborba már másnap besétálhatsz vele, vérvételre még szerencsére nem kell hónapokat várni.Másnapra el szokott készülni az eredmény is, annyival előrébb lennél, ha az meglenne, aztán segítünk kiértékelni.

2016. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amúgy múltkor, kb 1 hónapja, nekem is volt valami rángásos nyavalyám.Egy reggel arra ébredtem, hogy az arcom jobb oldala szemmel láthatóan lüktet, láthatóan "rángatózik".Majdnem dobtam egy hátast ott a fürdőszobai tükör előtt!!Több mint egy hétig tartott, folyamatosan, már azt hittem, sosem múlik el.Aztán egy nap arra keltem, hogy ugyan olyan hirtelen eltűnt ahogy megjelent, azóta sincs hála istennek!Bár mielőtt ez történt volna, lelkileg nagyon megterhelő napjaim voltak, nagyon ki voltam borulva, idegesség, depresszió, aludni nem tudtam féltem stb..Biztos vagyok benne, hogy főként ez hozta elő.

amúgy lány vagy?Végül is mindegy, de esetleg hormonális oka is lehet.ami lányoknál ugye változóbb...Szedsz valami gyógyszert alkalmilag vagy állandó jelleggel?

2016. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak cvitamint szedek. Semmi mást. Vérvételem van kb1 hónapos. Depresszió, idegesség, stressz, nyomorult lelkiállapot, minden nap. Igen lány vagyok.
2016. szept. 10. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!