Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitcsináljak hogy ne izzadjak?

Mitcsináljak hogy ne izzadjak?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és nagyon izzadok! de csak is az arcomon viszont annyira hogy ha kb megyek lassan egy fel km-et es meg erkezek valahova es megallok ugy szakad rolam a viz hogy kb 10 zsepit hasznalok el hogy szaraz legyen az arcom... nagyon zavar! foleg a mostani melegebb idoben nagyon durvan leizzadok hiaba a rovid nadrag es az ujjatlan polo vagy ha toppot vagy ruhat veszek fel szakad rolam a viz 175cm vagyok es 65kg a sulyom idealis.

mitcsinaljak hogy neizzadjak? iszonyat ciki hogy amikor bemegyek a boltba csopog rolam az izzadsag es mindenki bamul hogy ennek mi baja volt hogy oda is jottek hogy minden oke persze jobban izzadtam mint elotte... teljesen mindegy hogy ideges vagyok amiatt hogy izzadok vagy nem akkor is folyik rolam a viz:(

honaljam nagyon minimalisan szokott inkabb az arcom homlokom es a fejem lenyegeben ...

valami gyogyszer vagy szer van ez ellen hogy csokkentsem az izzadast?:(


bocsi el irasert telorol irok



2016. szept. 12. 14:08
 1/2 anonim válasza:
Nézesd meg a pajzsmirigyed!
2016. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
első lehetőség menj el orvoshoz!Második: lehet hogy stresszes vagy és ettől...
2016. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!