Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne izzadja...

Mit csináljak, hogy ne izzadjak fenék tájékán?

Figyelt kérdés

Akármit csinálok, akár csak felhúzok egy nadrágot, rá egy pár óra múlva már látszik, hogy átizzadtam.

Gondolkodtam, hogy teszek rá szódabikarbónát.

Az jó lenne?

Vagy más ötlet?



2016. ápr. 24. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a hónaljam izzadós, én is bekentem szódabikarbónával, az eredmény: kb egy hétig alig birtam hozzáérni is, mert annyira kiszáritotta, és állandóan hámlott és úgy nézett ki, mintha égési sérülést szenvedtem volna a hónaljamon.

Én ezt akarom majd kipróbálni, jókat olvastam róla, úgyhogy remélem, beválik: [link]

2016. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kyarababa válasza:
TÖRÖLD MEG VAGY NE MENJ ANNYIRA A NAPRA :)
2016. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló gondom van, télen-nyáron izzadok, az már kiderült, hogy pszichés mert szorongok. Elsőnek üzenem a solutioval nagyon!!!!! vigyázni, fel kell hígítani, 1:1 vagy 1:2. Kérdezőnek, sok év kísérletezés után én beletörődtem a lehetetlenbe, amit javaslok, hordj laza alsógatyát, hintőpor és fekete gatya ennyi. Én kipróbáltam az összes ilyen szert, olcsót-drágát. Semmi eredmény. Amennyiben találsz valamit ami működik, kérlek írd meg.


Sok sikert

2016. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló problémáim voltak. Tüneti kezelés, ha törlés helyett kimosod, így jórészt színtelen lesz az izzadság.
2016. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám nagyon izzadó vagyok ott, ami nekem be vált úgy mond kevésbé izzad olyankor azt szoktam csinálni mivel én ezt a laza bő lobogós boxert hordok, fenék vájatba be nyomom be gyűrögetem egész lyukig, na most zavaró be van gyűrve de viszont igy kevésbé izzad, nyáron meg viszont egyáltalán nem hordok boxer alsót, így is kevésbé érzem hogy le izzadok miután bő lazább rövid nadrágot veszek fel szellőzik, tehát aki nagyon izzadós az egyik megoldás nyárra alsó nélkül.
2022. febr. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!