Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomgörcsre tanácsok? Bővebben...

Izomgörcsre tanácsok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul velem , hogy a lábamban izomgörcs jön létre , általában a talpamon vagy a vádlimnál.Ezzel mit lehetne kezdeni ? utálok erre ébredni és mostanában sokszor előfordul.Sokat szoktam sétálni ha ez is számít valamit.

20/f


2010. ápr. 22. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
magneB6 ha nem segít ---> doki
2010. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szedj magnéziumot! nekem teljesen elmúltak a görcsök
2010. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kálcium és magnéziumhiányra utalnak a panaszaid.Pótold!
2010. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A görcs helye utalhat arra, hogy kezeletlen lúdtalpad van. A fenti tanácsok jók, de ezen kívül a görcsöt masszázzsal is el lehet múlasztani, valamint a lúdtalpat érdemes kivizsgáltatni.


Gyógymasszőr

2010. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam ortopádián másfél evé előszőr , felírt egy ilyen szilikonos sarokbetétet , fél év muva visszamentem és ugyan azt mondta h használjam meg tornáztassam a lábamat napi 2órát de nekem erre nincs időm sajnos :S A magnéziumot kipróbálom , köszönöm a válaszokat !!!
2010. ápr. 23. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!