Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha Le ízzadok akkor olyan a...

Ha Le ízzadok akkor olyan a testem mint ha 1000 szunyog megcsipte volna!? (kép lént)

Figyelt kérdés

Régen volt ez velem kb féléve elmúlt és ma megint olyan szinten viszket hogy az valami iszonyat egyszerűen nem bírom. Már reggel észre vettem mikor sétáltam és sütött a nap és persze 1 kicsit megizzadtam és már egy kicsit látszott.

Haza jöttem edzésről és a nyakamtól a talpamig végig ilyen: [link]

Valaki nem tud segíteni mert kibírhatatlna



2016. szept. 15. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez allergia - csalánkiütés,ami lehet melegtől is. Vegyél a patikába antihisztamint(pl. Cetirizin).
2016. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
orvoshoz forduljak vele?
2016. szept. 15. 20:16
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez kb mennyi idő alatt hat mert elég gáz reggel sietek a suliba és..... vagy sokáig kell szedni?
2016. szept. 15. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos orvoshoz menni,mert ő sem tud vele semmi különöset csinálni. Az ilyen gyógyszereket este kell bevenni,mert álmosíthatnak és reggelre szépen lehúzza a panaszaidat. 24 órás a hatása,lehet,hogy egy tabletta elég,ha nem és újra viszketsz,akkor csak másnao este kell ismét bevenni.
2016. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

voltam orvosnál és azt ondta hogy ez veszélyes lehet mert belül az agyhártyán is kialakúlhat és adott egy injekciót.

Szóval azt mondta hogy kikell vizsgálni

2016. szept. 15. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!