Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden tusfürdőtől, szappantól...

Minden tusfürdőtől, szappantól, és dezodortól izzadok.13 éves lány. Mért és mit javasoltok mit használjak?

Figyelt kérdés
Ha van valami kérdésetek nyugodtan tegyétek fel.

2016. aug. 24. 20:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is kb. ilyen idős lehttem, nekem a hónaljam izzadt nagyon és a környezetemnek is. Azt olvastam kamaszkor...
2016. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Borotvát, meg epillátort.

És egyél kevesebb túróscsuszát kakaspörkölttel, meg káposztával töltött sült kacsát, és sült csülköt!

2016. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáltad már az Antisudoricát? Patikában lehet kapni, a környezetemnek nagyon bevált (én sajnos allergiás vagyok rá)
2016. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát vegetáriánus vagyok de azért köszönöm a második komentelőnek.Kedves harmadik komentelő már próbáltam és ugyanúgy izzadok tőle de azért kösz.
2016. aug. 24. 20:58
 5/11 anonim válasza:
2-es válaszadó azért nem 2-éveseket kérdezett a kérdező
2016. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem is a honajam izzad tőle, próbáltam az őszesfajta dezodort amit ismerek (fa dezodor, nivea dezodor kenős és fulyos, bionsen dezodor, bodymed dezodor)
2016. aug. 24. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:

A drogériákban kapgató összes "izzadásgátló" fa és társai KUKAAAA! Semmire se jók.

Gyógyszertár idros 5 spray. Úgy hírdetik h 5 napos védelem az izzadás és a szagok ellen de én minden nap használom a párommal, nagyon jó!!

28 hetes Kismama tanácsa :)

2016. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hetedik komentelönek a tanácsot/ajánlatot ki fogom próbálni.
2016. aug. 24. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a kezemre szoktam 2x fújni és elkenem a hónaljamon :)
2016. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez egy jó tanács.Az egyik dezodorom nem olyan sima átlagos fújós mint pl.:egy nivea-ás hanem olyan mint a szúnyogirtószprének vagy a naptejnek.Lehet hogy annál is kipróbálom ezt (egy hete kaptam/vet apukám).Eddig úgy használtam hogy ráfújtam a hónaljamra de nagyon sokat fuj és mindig lecsorog a hónaljamon meg semmi nem marad belőle csak egy kicsi folt.
2016. aug. 25. 04:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!