Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van befeketedve és fáj...

Miért van befeketedve és fáj a talpi szemölcsöm? (kezeltetett)

Figyelt kérdés

Tegnap bőrgyógyászaton lefagyasztattuk, mondták hogy kenjük minden este valamilyen kenőccsel (nem emlékszek a nevére de kenjük vele).

Tegnap még haza tudtam jönni fájdalmak nélkül, mára viszont már annyira fájt hogy ráállni se tudtam, így iskolába se mentem. Talpamon van, be van feketedve, és iszonyatosan fáj ha rápróbálok állni.


Ez minek a jele lehet?



2016. szept. 16. 14:35
 1/2 anonim válasza:

Ne próbálkozz fagyasztgatással. A kisfiamnak a kb nagyobb gombostűfejnyi talpi szemölcséből, lett egy majdnem 5 Ft-os nagyságú, és több kicsi a fagyasztásoktól. Már olyan volt ott a talpa, mintha rohadna, már bocs, de tényleg.

Olyan szinten elkeseredtem, hogy nem tudok szegénykémnek segíteni, mert számos gyógyszertári kencét, ecsetelőt használtunk, plusz a fagyasztás, és csak ultra gázabb lett az egész.

Viszont találtam egy csodaszert, álmomban nem gondoltam volna, hogy ilyen hatása lesz. Fitotree nevű csepp, ezzel ecseteltem, és bánom, hogy nem készítettem előtte-utána fotót, szájtátott képek lennének...

A pici szemölcsöket 2 hét alatt eltüntette, a durva nagyot pedig két hónap alatt, de egy hét után már látványos javulás volt, de az tényleg nagyon durva talpi szemölcs volt. Most már ugyanolyan finom, puha gyerektappancsa van, mint azelőtt.

Próbáld ki, nem fogod megbánni!

2016. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hello! Már a kérdés feltétele óta a mai napra már javult annyit, hogy megpuhult a bőr a szemölcs részén ami be volt "dagadva" körülötte, ki is fehéredett, illetve már rá is tudok állni.

Nekem nem voltak ilyen problémáim fagyasztással ezelőtt, eddig mindegyik szemölcsöt levitte rendesen, egyedül ez az amivel gond van. Holnap megyünk vissza bőrgyógyászatra aztán onnantól kiderül.

2016. szept. 21. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!